X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد جمعه ۳ شهريور ۱۳۹۱

فرماندار شهرستان البرزفرماندار شهرستان البرز:

دولت شهید رجایی شاخصه دولتمردان نظام است.

خبرگزاری فارس: فرماندار شهرستان البرز گفت: دولت شهید رجایی شاخصه دولتمردان نظام جمهوری اسلامی ایران است.


غلامرضا حسن‌پور امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهر الوند با اشاره به شخصیت اخلاقی و رفتاری شهید رجایی و باهنر اظهار کرد: دولت شهید رجایی علی رغم کوتاه بودن مدت آن؛ خدمات بسیار ارزنده‌ای را تقدیم مردم ایران کرد و خود را الگویی برای دولتمردان جمهوری اسلامی قرار داد.

باهنر و رجایی از جان و مال خویش گذشتند تا امروز انقلاب اسلامی به دست ما برسد.

وی صداقت، ایمان و اعتقاد و پیرو رهبری و امام خویش بودن را از شاخصه‌های رفتاری و دینی دولت رجایی دانست و تصریح کرد: دولتمردان بایستی خود را به این شاخصه‌ها نزدیک‌تر کنند و با رفتار و اخلاق خویش این ارزش‌ها را نهادینه کنند.

فرماندار شهرستان البرز عنوان کرد: بدلیل مسیر و هدف درست انقلاب، علی رغم ضعف‌های آغازین آن؛ تهدیدها، فشارها، تحریم‌ها، جنگ تحمیلی و شبیخون فرهنگی دشمنان در طی این 33 سال کارساز نبوده و نخواهد بود.

غلام‌رضا حسن پور افزود: جنگ نرم در مقابل ملت ایران زانو زده است و دشمنان از روی ناچاری به ترور شخصیت‌های بزرگ نظام روی آورده‌اند و از این طریق توانسته‌اند بسیاری از جمله رجایی و باهنر را به شهادت برسانند.

وی بیان کرد: ملت ایران با شعار "هیهات من الظله" و اعتقاد و ایمان راسخ مسلمانان جهان؛ اسرائیل را از صحنه روزگار محو خواهند کرد.

فرماندار شهرستان البرز با اشاره به خدمات دولت نهم و دهم اظهار کرد: در هفته دولت پروژه‌های بسیاری به بهره‌برداری خواهد رسید که با همت و مشارکت مسئولان با مردم رخ داده است.

حسن‌پور خاطرنشان کرد: بسیاری از خدمات و فعالیت‌های دولتمردان همچون شهرسازی‌ها و خیابان‌سازی‌ها را مردم مشاهده خواهند کرد؛ اما برنامه‌ها و خدمات بسیار مهم‌تری نیز وجود دارد که به رشد و تقویت فرهنگ جامعه کمک می‌کند و از طرفی از دید مردم به دور می‌ماند.

وی هوشمندسازی و مقاوم‌سازی مدارس، خدمات پزشکی و مسأله پزشک خانواده را از جمله برنامه‌های دولت حاضر معرفی و تصریح کرد: با توجه به هزینه بالای درمان، با رویکرد سلامت محوری و پیشگیری از امراض، مسأله پزشک خانواده مطرح شده و در حال حاضر در این شهرستان به اجرا درآمده است.

این مقام مسئول ابراز امیدواری کرد که با همکاری و مشارکت مردم و مسئولان، سرعت و کیفیت خدمات‌دهی و بهره‌برداری از پروژه‌ها رشد چشمگیری یابد.

حسن‌پور در پایان خطاب به مسئولان و همکاران دولتی خویش متذکر شدند که پروژه‌های نیمه تمام ارگان‌های خویش را با همت افزون به پایان و بهره‌برداری برسانند.

وی به مسئولان توصیه کرد: ارباب رجوع را در ارجح امور قرار دهید و مشکلات آنان را با دقت و حوصله کافی بررسی و مد نظر قرار دهید و خدمات را بر حسب اولویت و نیازهای مردم ارائه دهید.

فرماندار شهرستان البرز همچنین از آنان خواست تا فرهنگ ایثار و بیداری اسلامی را در اداره خویش جاری سازند و آگاه باشند که رمز ماندگاری؛ وجود آموزه‌های قرآنی در میان مسئولان و اداره‌ها است.

حسن‌پور در پایان بر مسئولان لازم دانست که بر مجموعه تحت امر خویش نظارت بیشتری داشته باشند و با گزارش فعالیت‌ها، رضایت ارباب رجوع را فراهم آورند.

برچسب ها:شهرستان البرز، شهر الوند، فرماندار شهرستان البرز، غلامرضا حسن پور، نماز جمعه شهر الوند، مسجد حضرت ابوالفضل (ع)، مسجد حضرت ابوالفضل شهر الوند،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید