X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد جمعه ۳ شهريور ۱۳۹۱

امام جمعه شهر الوندامام جمعه الوند:

میزبانی تهران در اجلاس غیرمتعهدها نشانه شکست دشمن است.

خبرگزاری فارس: امام جمعه شهر الوند در نماز جمعه این هفته گفت:میزبانی تهران در اجلاس غیرمتعهدها نشانه شکست دشمن است.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز، حجت‌الاسلام علی عادل‌پور در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهر الوند که در مسجد حضرت ابوالفضل‌(ع) این شهر برگزار شد، با اشاره به تعطیلی پنج روزه تهران بدلیل برگزاری اجلاس سران غیر متعهد اظهار کرد: این جلسات با هدف ایجاد وحدت میان کشورهای اسلامی پایه‌گذاری شده است که ریاست ایران در این دوره از جلسات، نتایج بسیار ارزشمندی را برای کشور و دولت ایران دارد.

وی به شکسته شدن خط تحریم و انزوای جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: با وجود 2 هزار خبرنگار، افکار کاذب که بواسطه تهمت‌ها و دروغ‌های رسانه‌ای نسبت به ایران بوجود آمده، اصلاح می‌شود.

امام جمعه شهر الوند ارتقا و افزایش روابط سیاسی و اعتقادی کشورهای عضو را از نتایج این اجلاس دانست و عنوان کرد: بهره‌برداری از حق مسلم دولت‌ها و کشورها در مسائل سیاسی خویش که نماد آن دخالت در امور دولت روسیه است؛ از دیگر آثار ارزشمند این اجلاس است.

اخلاص دولتمردان کنونی از جنس رجایی و باهنر است.

امام جمعه شهر الوند عنوان کرد: هرساله نظام جمهوری اسلامی، شهید رجایی و باهنر را برای دولتمردان میزان قرار داده است تا فکر سیاسی و اعتقادی خویش را در جهت کار و خدمت به مردم به کار بندند؛ اما هنوز تا رسیدن دولتمردان به درجه شهیدانی چون رجایی و باهنر فاصله وجود دارد.

حجت‌الاسلام عادل‌پور آمار ترورهای دشمن را بیش از هفده‌هزار نفر اعلام و تصریح کرد: در طی این سال‌ها ترورهای بسیاری رخ داده که 72 تن از آنها جزو دولتمردان رجایی بوده‌اند و هنوز نتوانسته‌ایم حق این دولتمردان را بدرستی ادا کنیم.

وی اذعان کرد: به فرموده مقام معظم رهبری، بایستی با تکیه بر وحدت و همدلی و با کار و تلاش گسترده، به خدمت رسانی و افتخار آفرینی بپردازیم و سال آخر این دولت را نیز همچون سال اول خدمت دولت حاضر، خدمت‌رسانی کنیم و مشکلات مردم را حل نماییم.

امام جمعه شهر الوند در ادامه پیرامون مهدویت و امام زمان (عج) مطالبی را عنوان کرد و به عواملی که زمینه ظهور حضرت مهدی (عج) را فراهم می‌کند اشاره کرد.

حجت‌الاسلام عادل‌پور تکیه بر اسلام ناب محمدی و برخورداری از جمعیت قرآنی و مذهبی را از عوامل زمینه ظهور حضرت مهدی (عج) دانست و افزود: رشد افکار عالی در زمینه مهدویت و نزدیکی به آن حضرت موجب فراهم آوری زمینه ظهور خواهد بود.

وی اظهار کرد: افزایش روحیه شجاعت و مقاومت جوانان و منتظران واقعی آن حضرت و انقلاب اخلاقی و رشد زهد و وارستگی در انسان‌ها و داشتن ایمان عملی که از ایمان قلبی و زبانی ناشی می‌شود؛ شرایط ظهور را آماده می‌کند.

عادل‌پور در پایان ضمن تقدیر از حضور مردم در راهپیمایی روز قدس شهر الوند و شرکت در نماز عید سعید فطر؛ از مسئولان خواست تا کمر همت را ببندند و به مردم شهر خویش خدمت کنند.

برچسب ها:شهرستان البرز، شهر الوند، نماز جمعه شهر الوند، امام جمعه شهر الوند، علی عادل پور، مسجد حضرت ابوالفضل شهر الوند، تعطیلی 5 روزه تهران، دولت شهید رجایی، مسجد حضرت ابوالفضل (ع)،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید