X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد يکشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۱

شهردار الوند - سعید آگشته

شهردار الوند خبر داد:

کلنگ‌زنی ساختمان جدید شهرداری الوند

خبرگزاری فارس: شهردار الوند گفت: کلنگ احداث ساختمان جدید شهرداری الوند تا یک ماه آینده به زمین می‌خورد.سعید آگشته امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در شهرستان البرز، با اشاره به پروژه‌های در حال اجرای شهرداری، از احداث ساختمان اداری شهرداری الوند خبر داد و عنوان کرد: این ساختمان در مساحتی نزدیک به 100 هزار متر مربع بنا خواهد شد که ظرف یک ماه آینده، کلنگ احداث آن زمین می‌خورد.

وی در خصوص مشکلات ساکنین کوی امامت الوند اظهار کرد: مشکلات نبود گاز، حمل و نقل اتوبوسرانی و تاکسیرانی تاکنون برطرف شده و از مشکلات حاضر می‌توان به احداث سرانه‌های آموزشی اشاره کرد که همت آموزش و پرورش را می‌طلبد.

شهردار الوند مهم‌ترین مشکلات ساکنین کوی امامت را عدم وجود واحدهای تجاری و نبود سرانه‌های خدماتی دانست و تصریح کرد: با درخواست مجوز از کمیسیون ماده 5، واحدهای تجاری نیز در منطقه احداث خواهند شد.

آگشته از استقرار نانوایی در فاز یک شهرداری الوند خبر داد و عنوان کرد: امور عمرانی مرتبط با این نانوایی صورت گرفته و هم‌اکنون منتظر تمهیدات لازم از سوی اتحادیه خبازان و حضور نانوا در محل است.

وی در خصوص عدم آسفالت خیابان امام رضا (ع) اذعان کرد: علت آسفالت نشدن این خیابان همچون تعداد دیگری از خیابان‌های سطح شهر، عدم آماده‌سازی زیرساخت‌ها از جمله گاز، برق، آب و فاضلاب است.

شهردار الوند در ادامه با اشاره به راه‌اندازی باشگاه‌های فرهنگی ورزشی شهرداری‌های استان قزوین تصریح کرد: تعداد 10 شهرداری از استان به نسبت 10 درصد در احداث باشگاه اقدام کرده‌اند و با خریداری تیم لیگ یک کاوه، امید است موفقیت‌هایی در عرصه ورزش کسب کنیم.

آگشته در ادامه با اشاره به پروژه به انجام رسیده تالار و نگارخانه شهر، اظهار کرد: برای احداث تالار و نگارخانه شهر، یک میلیارد و 100 میلیون تومان هزینه شده که مساحت آن حدود هزار متر مربع بوده و قابلیت برگزاری اجتماعات، تئاتر، پخش فیلم و برگزاری مراسم مذهبی را با ظرفیت نزدیک به 400 نفر دارد.

وی پیرامون دیگر برنامه‌های در حال انجام توسط شهرداری الوند یادآور شد: نگارخانه شهر الوند نیز با امکان برگزاری نمایشگاه‌های مختلف در حوزه‌های عکس و نقاشی احداث شده که امید است این دو مجموعه در کنار یکدیگر گام بزرگ در راستای ارتقای سطح فرهنگی جامعه بردارند و مؤثر باشند.

شهردار الوند ساختمان تالار شهر را به عنوان یکی از نمادهای شهر الوند معرفی و تصریح کرد: این تالار در بهترین نقطه شهر احداث شده که مدیریت تالار و نگارخانه شهر زیر نظر شهرداری و واحد مدیریت فضاهای شهری بوده و هر یک از سازمان‌ها، اداره‌ها و حتی بخش خصوصی می‌توانند در صورت نیاز از خدمات موجود در آن بهره ببرند.

آگشته با اشاره به اهم پروژه‌های در دست اجرای شهرداری، عنوان کرد: کمربندی شمالی- جنوبی شهر الوند و احداث فضاهای فرهنگی از جمله پروژه‌های مهم شهرداری الوند است که پیگیری می‌شود.

وی سال 91 را سال بهره‌برداری از پروژه‌های نیمه‌‌تمام شهرداری الوند معرفی و اظهار کرد: در سال جاری همه پروژه‌های در دست اجرا شهرداری الوند به بهره‌برداری خواهد رسید که می‌توان به بهره‌برداری از سالن‌های ورزشی در دست احداث و سالن فرهنگی نصرت آباد اشاره کرد.

این مقام مسئول پیرامون اهمیت پیگیری پروژه‌های نیمه‌تمام شهرداری خاطرنشان کرد: امید است در سال جاری، پروژه‌های آغاز شده سال‌های گذشته را با همت و یاری مردم عزیز، همکاری مسئولان شهری و مساعدت مدیریت محترم شورای اسلامی شهر به بهره‌برداری برسانیم تا در مسیر توسعه خدمات شهری در شهر الوند گام‌های مؤثری برداریم.

برچسب ها:شهرداری الوند، سعید آگشته، ساختمان جدید شهرداری الوند، تالار شهر الوند، نگارخانه شهر الوند، خیابان امام رضا، کمربندی الوند، شهرستان البرز، شهر الوند،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید