X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۱

افتتاح دفتر دکتر داود محمدی در شهرستان البرز


ظهر امروز:

دفتر دکتر داود محمدی در شهرستان البرز افتتاح شد.

خبرگزاری فارس: دفتر ارتباطات مردمی دکتر داود محمدی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی در شهرستان البرز افتتاح شد.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز، ظهر امروز دفتر ارتباطات مردمی دکتر داود محمدی نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی در طبقه فوقانی مجتمع پارسیان در شهر الوند افتتاح شد.

در مراسم افتتاحیه این دفتر که در تالار شهر الوند برگزار شد، نماینده مجلس شورای اسلامی قزوین، البرز و آبیک محمدی ضمن تقدیر و تشکر از حضور مردم و مسئولان در مراسم، وظیفه نمایندگان مجلس را در دو حوزه قانون‌گذاری و نظارت بر اجرای آن معرفی و اظهار کرد: عملی شدن و اجرای قوانین تنها با ارتباط با مردم و بهره‌بردن از آنان میسر است.

وی در خصوص افتتاح دفتر ارتباطات مردمی خویش در شهرستان البرز تصریح کرد: راه ارتباطی بنده با مردم از طریق این دفتر صورت خواهد گرفت که بدون ارتباط و همکاری با مردم نمی‌توان قوانینی در مجلس تصویب کرد.

نماینده مردم شهرستان البرز عنوان کرد: مردم از نمایندگان خویش در مجلس توقع دارند که مشکلات و اولویت مسائل موجود توسط آنان حل و برطرف شود.

داود محمدی رمز موفقیت و پیشرفت را صداقت با مردم دانست و خاطرنشان کرد: همت و همکاری مردم در پیگیری امور موجب پیروزی و پیشرفت شهرستان خواهد شد.

وی خطاب به مردم شهرستان البرز افزود: همانگونه که مرا در انتخابات یاری کردید، از شما خواستارم که با همفکری و خرد جمعی و نگاه شورایی به مسائل، با تشکیل اتاق فکر در دفتر شهرستان، در جهت حل مشکلات و مسائل شهرستان قدم بردارید.

نماینده مردم شهرستان البرز اذعان کرد: دفاتر ارتباطات مردمی در شهرستان‌ها بایستی با دفتر مرکزی استان در ارتباط باشند که در تدابیر امور به نتایج مطلوب‌تری برسیم تا با استفاده از آموزه‌های دینی و رهنمودهای رهبری از خون شهدا پاسداری کنیم و شهرستان البرز را به مرتبه عالی که شایسته مردم باشد، برسانیم.

محمدی از افزایش 20 درصدی بودجه شهرستان خبر داد و اظهار کرد: با پیگیری‌های مداوم و برگزاری جلسات مختلف با مسئولان عالی رتبه استان و کشور از جمله آخرین جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان البرز که 7 ساعت به طول انجامید، موفق به افزایش 20 درصدی بودجه شهرستان شدیم.

وی با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و کاهش فروش نفت تصریح کرد: بدلیل متکی بودن بخش عظیمی از بودجه کشور به نفت؛ بودجه کشور کاهش یافته که پیشرفت 20 درصدی بودجه شهرستان البرز بسیار چشمگیر است.

نماینده مردم شهرستان البرز در خصوص تحریم‌های موجود عنوان کرد: استکبار جهانی ایران را بعنوان کشور مؤثر در منطقه شناخته و انرژی هسته‌ای را بهانه‌ای قرار داده تا بتواند بر منابع عظیم زیرزمینی ایران دست یابد و بر آن تسلط یابد.

محمدی در پایان ضمن محکوم کردن ساخت فیلم موهن آمریکایی در اهانت به پیامبر اعظم (ص) خاطرنشان کرد: دشمنان مستکبر اعتقادات ما را هدف قرار داده‌اند و قصد دارند با چنین دسیسه‌هایی، افکار جهانیان رو به سوی خود منعطف کنند.

لازم به ذکر است؛ دفتر ارتباطات مردمی دکتر داود محمدی در روزهای فرد و نیز دفتر مردمی حجت‌الاسلام سید مرتضی حسینی در روزهای زوج پاسخگو و در خدمت مردم شهرستان خواهد بود.

برچسب ها:افتتاح دفتر داود محمدی، دفتر داود محمدی در شهرستان البرز، داود محمدی در شهر الوند، افتتاح دفتر نماینده مجلس در الوند،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید