X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد دوشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۱


غلامرضا حسن پور؛ فرماندار شهرستان البرز فرماندار شهرستان البرز:

اطلاع‌رسانی برنامه‌های انجام شده ریا محسوب نمی‌شود.

خبرگزاری فارس: فرماندار شهرستان البرز گفت: بیان انجام امور در دستگاه دولتی ریا محسوب نمی‌شود و باید با اطلاع‌رسانی، مردم را از اجرای امور و فواید آن آگاه کرد.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز استان قزوین، غلامرضا حسن‌پور در نشست مسئولان اوقاف قزوین و البرز که ظهر امروز در سازمان اوقاف و امور خیریه شهرستان البرز برگزار شد، با اشاره به زوایای مختلف وقف در جامعه، اظهار کرد: نیت خیر واقفین و عملکرد صحیح متولیان وقف می‌تواند گستره کاری موقوفات را افزایش دهد و با فرهنگ‌سازی‌ها و شناساندن کامل وقف به مردم، می‌توان کارهای سودمند بیشتری را انجام داد.

وی با اشاره به فرهنگ وقف در جامعه و اهمیت گسترش آن عنوان کرد: برخی اوقات بیان انجام امور ریا محسوب نمی‌شود و باید با اطلاع‌رسانی، مردم را از اجرای امور و فواید آن آگاه کرد تا از این طریق، تعداد واقفین افزایش یابد و با مدیریت کل و همکاری مسئولان سازمان‌ها، این مهم از لحاظ کیفی نیز بهبود یابد.

فرماندار شهرستان البرز در خصوص مشکلات موجود در امر وقف تصریح کرد: ممکن است موضوعی دارای نیت خیر باشد، اما اجرای ضعیف آن موجب فاصله گرفتن مردم از این امر شود، بنابراین باید سعی شود در اجرای امور، مشکلات را برطرف کرد تا مردم نیز ظواهر امور اجرایی را مناسب ببینند.

حسن‌پور با تأکید بر وقف و اشاعه آن در جامعه اذعان کرد: مجموعه شهرستان البرز همواره مدافع و حامی وقف بوده و با توجه به موقوفی بودن بخش‌های مختلفی از شهرستان، یک‌دلی و همکاری مسئولان را برای اشاعه این مهم می‌طلبد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با حضور کارشناسان و مشورت مدیران سازمان اوقاف و امور خیریه استان قزوین و با تجربه سیستم قضایی شهرستان و استان امیدواریم مشکلات موقوفه شهرستان البرز از جمله شهرهای الوند، بیدستان و شریف آباد را یکی پس از دیگری برطرف کنیم.

برچسب ها:غلامرضا حسن پور، فرماندار شهرستان البرز، مشکلات موقوفه شهرستان البرز، فرهنگ وقف، شهر الوند، شهر بیدستان، شهر شریف آباد، شهرستان البرز، ریا در امور،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید