X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد دوشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۱

اوقاف شهرستان البرز - تأمین جهیزیه 60 زوج شهرستان البرز


امروز صورت گرفت:

تأمین جهیزیه 60 زوج جوان در البرز

خبرگزاری فارس: مسئول اوقاف و امور خیریه شهرستان البرز از تهیه جهیزیه 60 زوج جوان در شهرستان البرز خبر داد.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز استان قزوین زین‌العابدین کریمی در جلسه ظهر امروز که در سازمان اوقاف شهرستان البرز برگزار شد با اشاره به حرکت کاروان جهیزیه زوج‌های جوان که در حاشیه این جلسه انجام شد، اظهار کرد: اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان البرز همانند سال گذشته اقدام به تهیه و توزیع جهیزیه زوج‌های جوان کرده که امسال با تهیه 60 جهیزیه به مبلغ حدود 60 میلیون تومان نسبت به سال گذشته رشد دو برابری داشته است.

تهیه جهیزیه 60 زوج جوان در شهرستان البرز - عکاس: رضا فتحی فرد

وی افزود: سال گذشته 30 جهیزیه برای زوج‌های جوان فراهم شده بود که امسال این تعداد به 60 مورد افزایش یافت و نیز امیدواریم در سال آتی به 100 جهیزیه با ارزش 100 میلیون تومان برسد.

مسئول امور اوقاف و امور خیریه شهرستان البرز از همکاری نزدیک کمیته امداد امام خمینی (ره)، فرمانداری و نیروی انتظامی شهرستان البرز خبر داد و عنوان کرد: اقلام فراهم شده جهیزیه زوج‌های جوان به طور مستقل از سوی اوقاف البرز فراهم شده و مسئولان نهادهایی چون کمیته امداد، نیروی انتظامی و فرمانداری نقش مؤثری در توزیع این اقلام میان خانواده‌های بی‌بضاعت داشته‌اند.

تهیه جهیزیه 60 زوج جوان در شهرستان البرز - عکاس: رضا فتحی فرد

کریمی در خصوص اقلام فراهم شده جهیزیه تصریح کرد: جهیزیه فراهم شده از 4 وسیله اساسی زندگی از قبیل یخچال، فرش، اجاق گاز و جارو برقی فراهم شده که می‌تواند پایه‌گذار شکل‌گیری و آغاز زندگی یک خانواده باشد.

وی اذعان کرد: مایه خرسندی سازمان اوقاف و امور خیریه است که این کاروان جهیزیه در آستانه ولادت حضرت معصومه به دست زوج‌های جوان می‌رسد.

تهیه جهیزیه 60 زوج جوان در شهرستان البرز - عکاس: رضا فتحی فرد

مسئول امور اوقاف و امور خیریه شهرستان البرز در خصوص شرایط احراز و دریافت اقلام جهیزیه اظهار کرد: داشتن عقدنامه سال جاری و بازرسی‌ها و تأیید کمیته امداد در خصوص توانمندی‌های خانواده آنان، شرایط دریافت جهیزیه را تعیین می‌کند.

تهیه جهیزیه 60 زوج جوان در شهرستان البرز - عکاس: رضا فتحی فرد

کریمی از افزایش اقلام تهیه شده جهیزیه در سال آتی خبر داد و خاطرنشان کرد: امید است در سال آینده تعداد اقلام هر جهیزیه را افزایش دهیم و جهیزیه زوج‌های بیشتری را بتوانیم تأمین کنیم.

برچسب ها:اوقاف شهرستان البرز، فرهنگ وقف، کاروان جهیزیه 60 زوج جوان در شهرستان البرز، زین العابدین کریمی، کمیته امداد شهرستان البرز، فرمانداری شهرستان البرز، نیروی انتظامی شهرستان البرز،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید