X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد سه شنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۱

شهرستان البرز زمین اسکیت ندارد.


رئیس هیئت اسکیت البرز:

شهرستان البرز نیازمند زمین اختصاصی اسکیت است.

خبرگزاری فارس: رئیس هیئت اسکیت شهرستان البرز گفت: این شهرستان نیازمند زمین اختصاصی اسکیت است تا ورزشکاران این رشته بتوانند به صورت حرفه‌ای فعالیت کنند.


ابوالفضل محمدزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان البرز اظهار کرد: لازمه میزبانی رقابت‌های استانی و کشوری اسکیت در شهرستان البرز وجود یک زمین استاندارد اسکیت در این شهرستان است.

وی ادامه داد: عدم وجود امکانات و فعالیت در فضاهای غیراستاندارد و غیرایمن موجب کاهش استقبال و انگیزه اسکیت‌سواران در شهرستان البرز شده است.

رئیس هیئت اسکیت البرز همچنین با اشاره به برپایی همایش‌های گوناگون اسکیت‌سواری در مناسبت‌های مختلف در این شهرستان تصریح کرد: داشتن فضا و امکانات مناسب موجب برگزاری مسابقات اسکیت در سطح شهرستان البرز و استان قزوین خواهد شد که این امر نه تنها موجب تبلیغات برای جذب نوجوانان و جوانان به این رشته می‌شود بلکه به رشد روزافزون رشته ورزشی اسکیت در شهرستان البرز نیز کمک شایانی می‌کند.

محمدزاده از برگزاری چندین دوره آموزشی اسکیت در سطح شهرستان البرز خبر داد و اذعان کرد: بیشترین استقبال دوره‌های آموزشی در این رشته از سوی بانوان بوده که اغلب از گروه سنی پایین هستند.

وی دلیل استقبال کم آقایان را نزدیکی شهرستان البرز به مرکز استان قزوین دانست و اظهار کرد: آقایان به‌ راحتی می‌توانند در کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی شهر قزوین حضور پیدا کنند.

رئیس هیئت اسکیت شهرستان البرز ادامه داد: بیشتر اسکیت‌سواران حرفه‌ای شهرستان البرز به‌ دلیل نزدیکی این شهرستان به مرکز استان قزوین، با شرکت در دوره‌های آموزشی شهر قزوین به فعالیت ورزشی خود می‌پردازند که وجود یک فضای مناسب و پیشرفته می‌تواند آنان را به فعالیت در شهر خود بازگرداند.

محمدزاده در خاتمه خاطرنشان کرد: پیگیری‌هایی در خصوص اختصاص یک زمین اسکیت با همکاری شورای شهر و شهرداری صورت گرفته که در نامه‌نگاری‌ها مقرر شده است زمینی در ورزشگاه امام علی (ع) شهرستان البرز در اختیار هیئت اسکیت این شهرستان قرار گیرد.

برچسب ها:ابوالفضل محمدزاده بیجار، هیئت اسکیت شهرستان البرز، زمین اسکیت البرز، ورزشگاه امام علی شهر الوند، شورای شهر الوند، شهرداری الوند، شهر الوند، شهرستان البرز،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید