X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد سه شنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۱

علی مصائبی: در اشاعه فرهنگ دفاع مقدس بکوشید.

مسئول حوزه نمایندگی ولی‌ فقیه در سپاه البرز:

خبرنگاران در اشاعه فرهنگ دفاع مقدس بکوشند.

خبرگزاری فارس: مسئول حوزه نمایندگی ولی‌ فقیه در سپاه شهرستان البرز از خبرنگاران خواست تا حقایق هشت سال دفاع مقدس را برای نسل جوان منعکس و در اشاعه این ارزش‌ها بکوشند.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز، حجت‌الاسلام علی مصائبی در نشست خبری سپاه ناحیه البرز که امروز برگزار شد، ضمن تبریک آغاز هفته کرامت و ولادت حضرت معصومه (س) و فرارسیدن سالروز هفته دفاع مقدس، با اشاره به حدیث "الذکر یشرح الصدر" از امام علی (ع) اظهار کرد: با یاد خدا، دل انسان برای احکام الهی فراخ می‌گردد.

وی تصریح کرد: وظیفه انسان عبودیت و اطاعت پروردگار است و انسان‌ها باید با رعایت بایدها و نبایدها، اخلاق را مد نظر خویش قرار دهند و یاد خدا را در همه امور در نظر بگیرند.

مسئول نمایندگی ولی‌ فقیه در سپاه شهرستان البرز ادامه داد: با نورانی شدن دل، روح و جسم انسان نیز نورانی می‌‌شود و اعمال و نیات انسان نیز برای رضای خدا قرار می‌گیرد.

مصائبی با اشاره به دوران دفاع مقدس، ذکر و یاد خدا را موجب سهولت رزمندگان در گذر از سختی‌های دفاع و جنگ دانست و عنوان کرد: یاد خدا و نماز به رزمندگان 8 سال جنگ تحمیلی روحیه ایثار و شجاعت می‌بخشید که در نهایت منجر به پیروزی و رسیدن به قله‌های عظیم اقتدار شد.

وی مدیریت شایسته و منسجم اجلاس سران غیر متعهد را یکی از افتخارات و اقتدارهای انقلاب اسلامی ایران معرفی و اذعان کرد: تمام افتخارات ایران از عظمت دفاع مقدس ناشی می‌شود که یکی از این افتخارات، برگزاری موفق‌آمیز اجلاس سران غیر متعهد است.

مسئول نمایندگی ولی‌ فقیه در سپاه ناحیه البرز همچنین افزود: رهبری با درایت امام خمینی (ره) و ولایت‌مداری مقام معظم رهبری در تمام دوران، به مردم و انقلاب عزت و عظمت بخشیده است.

مصائبی در پایان خاطرنشان کرد: امید است با همکاری اصحاب رسانه و خبرنگاران، خاطرات و حقایق دوران دفاع مقدس به صورت واضح و شفاف بیان شود تا نسل جوان و نسل‌های آینده از ارزش‌های دفاع مقدس آگاهی یابند و تبلیغات ضد انقلاب و اسلام خنثی شود.

برچسب ها:اشاعه فرهنگ دفاع مقدس در البرز، علی مصائبی، خبرنگاران شهرستان البرز، سپاه ناحیه البرز، رزمندگان 8 سال جنگ تحمیلی، شهر الوند، شهرستان البرز، نشست خبری سپاه ناحیه البرز،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید