X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد چهارشنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۱

فرماندار شهرستان البرز: مردم حامی ولایت هستند

فرماندار شهرستان البرز:

مردم حامی ولایت هستند.

خبرگزاری فارس: فرماندار شهرستان البرز گفت: مردم ایران همواره حامی ولایت و پیرو خط رهبری بوده‌ و هستند.


 به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز استان قزوین، فرماندار شهرستان البرز عصر سه‌شنبه در دومین مجمع عالی بسیج اقشار که با حضور مسئولان شهری و اعضای مجمع برگزار شد، با اشاره به ولایت‌مدار بودن مردم ایران اظهار کرد: مردم ایران همواره ثابت کرده‌اند که حامی ولایت و پیرو خط رهبری بوده‌، هستند و خواهند بود.

وی اخلاص در نیات و تدبیر در امور را دو عامل پیروزی در انجام کارها دانست و تصریح کرد: با نیات خالص و خیر و استفاده از تفکرات اندیشمندانه در امور می‌توان به موفقیت‌های بزرگی دست یافت.

رئیس مجمع عالی بسیج اقشار شهرستان البرز، بسیج را متعلق به همه مردم دانست و عنوان کرد: بسیج دژ محکمی است که در جبهه‌های گوناگون تاریخ انقلاب اسلامی مقابل دشمنان اسلام و میهن اسلامی ایران ایستاده است.

حسن‌پور در خاتمه خاطرنشان کرد: امید است با دلسوزی و اخلاص مسئولان شهرستان و با استفاده از تدابیر و تفکرات اعضای مجمع عالی بسیج اقشار در راستای فرهنگ‌سازی و اشاعه معنای بسیج گام برداریم.

برچسب ها:فرماندار شهرستان البرز، غلامرضا حسن پور، رئیس مجمع عالی بسیج اقشار البرز، بسیج دژ محکم مقابل دشمن، بسیج اقشار شهرستان البرز، شهر الوند، فرمانداری شهرستان البرز، شهرستان البرز،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید