X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد پنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۱

معارفه مسئول بسیج دانشجویی شهرستان البرز


صبح امروز صورت گرفت:

معارفه مسئول بسیج دانشجویی شهرستان البرز

خبرگزاری فارس: صبح امروز با تشکیل جلسه‌ای از سوی سپاه ناحیه البرز، مسئول بسیج دانشجویی شهرستان البرز معرفی شد.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز، داود بهرامی؛ فرمانده سپاه شهرستان البرز در جلسه معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های البرز که صبح امروز برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از حضور رؤسای دانشگاه‌ها و مسئولان بسیج دانشجویی شهرستان البرز و تبریک ایام مبارک ولادت حضرت معصومه (س)، اظهار کرد: با نگاهی گذرا به زندگی حضرت معصومه (س) درمی‌یابیم که ولایت‌پذیری آن حضرت موجب شاخص شدن ایشان در میان جامعه مسلمانان شده است.

وی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، عنوان کرد: رزمندگان 8 سال دفاع مقدس با توکل به خداوند و ایمان راسخ به ائمه اطهار و ولایت‌پذیری موفق به پیروزی در جنگ تحمیلی شدند.

فرمانده سپاه شهرستان البرز با اشاره به پیشرفت‌های گسترده ایران در عرصه‌های نظامی و صنعت، اذعان کرد: امروز دشمن به این نتیجه رسیده که دیگر قادر به مقابله با ایران توسط سلاح و جنگ فیزیکی نیست، بلکه باید با تبلیغات و جنگ نرم به اهداف پلید خود دست یابد.

بهرامی ضمن محکوم کردن اهانت استکبار به پیامبر اکرم (ص)، با اشاره به حدیث "اطلب‌العلم من‌المهد الی‌اللحد" از پیامبر اکرم (ص)، اظهار کرد: به فرموده پیامبر اسلام هیچ وظیفه‌ای مهم‌تر از کسب علم و دانش در تمام دوران زندگی انسان نیست و بایستی علم‌اندوزی را در طول عمر خویش، از تولد تا لحظه مرگ دنبال کرد.

وی فعالیت‌های بسیج را با دشواری‌های فراوان دانست و اظهار کرد: در راستای سوق دادن جامعه به مسائل دینی، بایستی مسئولان بسیج در میان مردم حضور یابند و با بررسی مشکلات و آسیب‌های اجتماعی موجود موفق به ارتقای ایمان و اعتقاد مردم شوند.

فرمانده سپاه شهرستان البرز تأکید کرد: افزایش تعداد بسیجیان برای رسیدن به اهداف موجود کافی نیست؛ بلکه بهبود کیفیت عملکرد بسیجیان مهم‌تر از کمیت است.

بهرامی با اشاره به فعالیت‌های گسترده دانشگاه‌های البرز در عرصه‌های جهادی و سازندگی تابستان سال جاری تصریح کرد: محرومیت‌زدایی از مناطق و روستاهای دورافتاده یکی از اهداف بسیج دانشجویی در زمینه سازندگی است که موجب تقویت روحیه ایثار و فرهنگ بسیجی در میان دانشجویان و حتی ساکنان مناطق محروم می‌شود.

وی آشنایی با مسائل دانشجویان، معضلات و نیازمندی‌های آنان را از وظایف اصلی مسئولان بسیج دانشجویی دانست و عنوان کرد: نیروی انسانی متخصص، مؤمن و متعهد در هر کشوری، مهم‌ترین عامل موفقیت آن کشور است که تربیت چنین افرادی بواسطه فعالیت‌های مسئولان بسیج در دانشگاه‌ها رخ می‌دهد.

فرمانده سپاه شهرستان البرز با اشاره به دیگر اهداف بسیج دانشجویی عنوان کرد: با توجه به اهمیت فعالیت‌های بسیج و با هدف بهبود عملکرد بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شهرستان البرز، با همکاری مسئول بسیج دانشجویی استان؛ مهدی برزگر مسئولیت بسیج دانشجویی شهرستان را مستقل از قزوین قرار گرفت.

بهرامی مسئول بسیج دانشجویی البرز را فردی باتجربه و توانمند معرفی و تصریح کرد: لازمه موفقیت ایشان در این مسئولیت، همکاری همه جانبه مسئولان دانشگاه‌ها است و امید است با آغاز سال تحصیلی جدید، شاهد تغییرات چشمگیری در بهبود فعالیت‌های بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها باشیم.

وی از مسئولان دانشگاه‌ها خواست تا با همکاری و تعامل با مسئول بسیج دانشجویی شهرستان، علاوه بر دنبال کردن مسائل آموزشی، موجبات افزایش ایمان و اعتقادات دینی دانشجویان را نیز فراهم آورند.

فرمانده سپاه شهرستان البرز خاطرنشان کرد: امید است با عنایات الهی بتوانیم در جهت تحقق جامعه دینی در محیط دانشگاه‌ها قدم برداریم.

گفتنی است در پایان مراسم طی حکمی از سوی مهدی برزگر؛ مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین، ابوالفضل سلطانشاهی بعنوان مسئول بسیج دانشجویی شهرستان البرز معرفی شد.

برچسب ها:سپاه شهرستان البرز، مسئول بسیج دانشجویی شهرستان البرز، معارفه مسئول بسیج دانشجویی البرز، مهدی برزگر، داود بهرامی، مسئول بسیج دانشجویی استان قزوین، فرمانده سپاه ناحیه البرز، بسیج دانشجویی شهرستان البرز، ابوالفضل سلطانشاهی،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید