X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد پنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۱

نماینده ولی‌فقیه در سپاه البرز: جوان‌گرایی شاخصه انتصاب مسئولیت‌ها است.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهرستان البرز:

جوان‌گرایی شاخصه انتصاب مسئولیت‌ها است.

خبرگزاری فارس: مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهرستان البرز از جوان‌گرایی در واگذاری مسئولیت‌ها خبر داد.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز، حجت‌الاسلام علی مصائبی در جلسه معارفه مسئول بسیج دانشجویی البرز که صبح امروز برگزار شد، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مفدس و محکوم کردن اهانت استکبار به پیامبر عظیم‌الشأن اسلام اظهار کرد: اهانت اخیر مدعیان حامی حقوق بشر و مدافعان ارزش‌های مذهبی بشر، موجب روی آوردن مردم جهان به پیامبر اسلام (ص) و گرایش آنان به سیره آن حضرت شده است.

وی با اشاره به روایتی از پیامبر اسلام (ص) تصریح کرد: هرکس به خدا و آخرت ایمان دارد، بایستی به عهد خود وفا کند که این عهد در جامعه اسلامی ما، پیمانی میان مسئولان و ولایت فقیه و خون شهدای 8 سال دفاع مقدس است.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهرستان البرز افزود: به فرموده امام خمینی (ره)، مسئولان بایستی در حق مردم خویش وفا کنند و و در جهت حفظ ارزش‌های دفاع مقدس بکوشند.

مصائبی با اشاره به جوان‌گرایی در انتصاب مسئولیت‌ها اظهار کرد: به برکت انقلاب اسلامی، مسئولان و مدیران جامعه از قشر جوان هستند و شادابی را در کنار حس مسئولیتی خویش دارا هستند.

وی اظهار کرد: امروزه دنیای کفر در قالب تحریم‌ها و تهاجمات فرهنگی قصد براندازی نظام اسلامی ایران را دارد که می‌توان با برنامه‌ریزی و تفکر، تحریم‌ها را به فرصت تبدیل کرد و موجبات پیشرفت در عرصه‌های گوناگون را فراهم آورد.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهرستان البرز با اشاره به دستاوردهای اجلاس سران غیرمتعهدها خاطرنشان کرد: با اندیشه‌های درست انسانی و اسلامی قادر به عبور از موانع و مشکلات خواهیم بود؛ همانگونه که با وجود تبلیغات و فشارهای سیاسی بسیار، موفق به برگزاری باعظمت اجلاس سران غیرمتعهدها شدیم.

برچسب ها:معارفه مسئول بسیج دانشجویی البرز، ابوالفضل سلطانشاهی، علی مصائبی، نماینده ولی‌فقیه در سپاه شهرستان البرز، سپاه شهرستان البرز، بسیج دانشجویی شهرستان البرز، شهر الوند، شهرستان البرز،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید