X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد چهارشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۱

استاندار قزوین:

انعکاس خدمات صورت گرفته موجب دلگرمی مردم می شود.

خبرگزاری فارس؛ استاندار قزوین در جلسه شورای ادارات شهرستان البرز گفت: رسانه ها و مطبوعات، برنامه ها و خدمت های صورت گرفته از سوی دولت را منعکس کنند تا موجب دلگرمی مردم شود.به گزارش خبرگزاری فارس؛ بعدازظهر روز سه شنبه بیستم تیر ماه استاندار قزوین با حضور در جلسه شورای ادارات شهرستان البرز گفت: رسانه ها و مطبوعات، برنامه ها و خدمت های صورت گرفته از سوی دولت را منعکس کنند تا موجب دلگرمی مردم شود.

احمد عجم در این جلسه با اشاره به فرصتی که نظام مقدس در اختیار مسئولان قرار داده، بهره مندی برای خدمتگزاری به مردم در این فرصت را غنیمت شمرد. وی خطاب به مسئولین بیان کرد: نه به حاشیه بروید و نه اجازه ی به حاشیه کشاندن خود را به دیگران بدهید. قدر فرصتها را بدانید. ارزش خود را حفظ کنید و آگاه باشید که فرصت خدمت در جمهوری اسلامی یک روزی است.

استاندار قزوین اظهار کرد: شواهد نشان دهنده ی این است که دولتمردان شب و روز خود را بهم گره زده اند و با خدمتی صادقانه، بی منت و سریع، کارهای بزرگ و خدمات زیادی را انجام داده اند. سطح این خدمت رسانی در بخش های کشاورزی، صنعت، آموزش و بهداشت بسیار چشمگیر بوده است.

احمد عجم در خصوص افزایش تحریم های اخیر تصریح کرد: دولت در مقابل فشارها و تحریم های اعمال شده محکم ایستاده است. وی همچنین بیان کرد: قرار نیست که فشارهای حاصل از تحریم به مردم وارد شود، مسئولان متحمل این فشارها خواهند بود.

استاندار قزوین از افزایش اعتبار شهرستان البرز خبر داد و تصریح کرد: با تلاش مستمر و پیگیرانه مسئولان، موفق به افزایش 54 درصدی اعتبارات شهرستان شدیم. وی در بیان اهم برنامه های آتی در شهرستان البرز، دغدغه احداث بیمارستان در شهر الوند و محمدیه را اظهار کرد و از آغاز عملیات اجرایی بیمارستان الوند در آینده ای نه چندان دور خبر داد.

برچسب ها:شورای اداری شهرستان البرز، فرمانداری شهرستان البرز، احمد عجم، شهرستان البرز،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید