X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد جمعه ۳۱ شهريور ۱۳۹۱

دانشگاه‌های البرز به دفتر نماینده ولی فقیه نیاز دارند


رئیس دانشگاه پیام نور الوند:

دانشگاه‌های شهرستان البرز به دفتر نماینده ولی فقیه نیاز دارند.

خبرگزاری فارس: رئیس دانشگاه پیام نور الوند گفت: هیچکدام از دانشگاه‌های شهرستان البرز دفتر نماینده ولی فقیه ندارند و این مهم معضل بزرگ دانشگاه‌ها است.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز، علی بخشی در جلسه معارفه مسئول بسیج دانشجویی البرز که قبل از ظهر امروز برگزار شد، با اشاره به نیاز واجب شهرستان به مسئول بسیج دانشجویی مستقل اظهار کرد: بایستی تمام مسائل مرتبط با دانشجویان را به مسئولان بسیج دانشجویی واگذار نماییم تا آنان خوراک فکری دانشجویان را از طریق حلقه‌های صالحین و اردوهای طرح ولایت تزریق نمایند.

وی عنوان کرد: بسیج دانشجویی تنها تشکل دینی در دانشگاه‌ها است که بایستی با برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی پربار، هجمه‌های فرهنگی در دانشگاه را مدیریت کند.

رئیس دانشگاه پیام نور الوند بزرگترین مشکل و معضل دانشگاه‌های البرز را عدم وجود دفتر و نماینده ولی فقیه در محیط دانشگاه دانست.

بخشی در خصوص یکی از چالش‌های موجود در عملکرد بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها عنوان کرد: دانشگاه‌های غیرانتفاعی بدلیل استفاده از اساتید حق‌التدریسی که آگاهی کافی در مسائل دینی ندارند، موجب چالش در عملکرد بسیج دانشجویی می‌شوند و دانشجویان را به فرهنگ غیر دینی سوق می‌دهند.

برچسب ها:علی بخشی، پیام نور الوند، سپاه ناحیه البرز، بسیج دانشجویی شهرستان البرز، شهر الوند، شهرستان البرز،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید