X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

خبرنگار: رضا فتحی فرد شنبه ۱ مهر ۱۳۹۱

محمدحسین تقوی؛  رئیس آموزش و پرورش شهرستان البرز:  تربیت دانش‌آموزان باید در راستای تحول جامعه باشد.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان البرز:

تربیت دانش‌آموزان باید در راستای تحول جامعه باشد.

خبرگزاری فارس: رئیس آموزش و پرورش شهرستان البرز گفت: با تلاش اولیا و مربیان مدارس، دانش‌آموزان را طوری تربیت کنیم که در آینده بتوانند برای جامعه مفید باشند.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز، زنگ مهر و مقاومت امروز در مدارس شهر الوند نواخته شد. محمدحسین تقوی؛ رئیس آموزش و پرورش شهرستان البرز در مراسم آغاز سال تحصیلی در دبستان دخترانه جابرابن‌حیان الوند، با اشاره به مصادف بودن آغاز سال تحصیلی با آغاز دوران دفاع مقدس اظهار کرد: امروز به برکت جانفشانی رزمندگان 8 سال دفاع مقدس، آرامش در جامعه حاکم است و فرزندان ما قادر به تحصیل در مدارس و دانشگاه‌ها هستند.

وی تصریح کرد: با قرار گرفتن ایران در اوج عزت و افتخار، آغاز سال تحصیلی جدید را جشن می‌گیریم.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان البرز عنوان کرد: باید جایگاه شهدا و ایثارگران را شناخت و ارزش‌ها و معنویات دوران دفاع مقدس را که رزمندگان موجب شکل‌گیری آن شده‌اند، در جوانان و نوجوانان تقویت کنیم.

تقوی در پایان خاطرنشان کرد: امید است با تلاش اولیا و مربیان مدارس، دانش‌آموزان را طوری تربیت کنیم که در آینده بتوانند برای جامعه مفید باشند.

لازم به ذکر است تعداد قابل توجهی از کلاس‌های مدارس شهر الوند مجهز به تخته درسی هوشمند شده‌اند و برای تجهیز کامل مدارس، نیاز به همکاری و مساعدت مسئولان شهرستان است.

برچسب ها:محمدحسین تقوی، رئیس آموزش و پرورش شهرستان البرز، زنگ مهر و مقاومت در مدارس الوند، مدارس شهر الوند، شهر الوند، دبستان دخترانه جابرابن حیان شهر الوند، شهرستان البرز،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید