X
تبلیغات
صفحه اول تماس با ما RSS
:: شهرستان البرز ::
✔ وبلاگ خبری شهرستان البرز استان قزوین ☆
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!

حجت الاسلام سید مرتضی حسینی؛ ماینده مردم قزوین در مجلس خبر داد:  تشکیل تیمی‌ از دولت، قوه قضائیه و مجلس برای‌ حل مشکلات اقتصادی‌ کشور

نماینده مردم قزوین در مجلس خبر داد:

تشکیل تیمی‌ از دولت، قوه قضائیه و مجلس برای‌ حل مشکلات اقتصادی‌ کشور

خبرگزاری فارس: نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی ‌از تشکیل تیمی‌ از دولت، قوه قضائیه و مجلس برای‌ حل مشکلات اقتصادی‌ کشور خبر داد.


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان البرز، حجت‌الاسلام سیدمرتضی حسینی در همایش مشترک ائمه جمعه و جماعات و فرماندهان حوزه‌ها و پایگاه‌های بسیج مساجد و محلات که عصر امروز با حضور روحانیون و مسئولان بسیج برگزار شد، با اشاره به دهه کرامت اظهار کرد: مقام حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) بسیار والا و زیارت آنان بسیار سفارش شده است.

وی در خصوص بازگشایی مدارس از علما و روحانیون خواست تا اقامه نماز اول وقت در مدارس را فراموش نکنند و به این امر اهمیت بیشتری دهند.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی در خصوص بحث اقتصادی کشور عنوان کرد: فشارها و تحریم‌های بسیاری از سوی غربی‌ها بر جمهوری اسلامی وجود دارد و نمایندگان مجلس با تشکیل تیمی، به‌ همراه مسئولانی از دولت و قوه قضائیه به دنبال راه حل در راستای برطرف کردن مشکلات اقتصادی هستند.

حسینی از وحدت میان نمایندگان استان قزوین در مجلس خبر داد و تصریح کرد: وحدت و انسجام میان عملکرد نمایندگان موجب پیشرفت و پیشبرد مقاصد استان و حل مشکلات مردم قزوین می‌شود.

وی در پایان از روحانیون و مسئولان خواست تا وحدت و همدلی در مساجد را افزایش دهند و با تقویت حوزه روحانیت، مردم را به صورت متمرکز جذب مساجد کنند.

برچسب ها:حجت الاسلام سید مرتضی حسینی، سید مرتضی حسینی، نماینده مردم قزوین در مجلس، نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس، همدلی و وحدت در مساجد البرز، شهر الوند، شهرستان البرز،
در سایت Xpango؛ گوشی رایگان هدیه بگیرید!
!روی 1+ کلیک کنید